Apie mus

Susipažinkinte su Rūkė įkūrėjais – mes esame Neringa ir Linas – vyras ir žmona ir mes gyvename Lietuvos kaime. Neringa baigusi drabužių dizainą, o Linas yra IT specialistas. Mes turime didelę aistrą kūrybai, ypatingai megztiems gaminiams. Mums patinka viskas, kas susiję su tuo: tekstūra, siluetas, šiluma, patogumas, jaukumas; taip kaip mezginiai neturi sezoniškumo taip ir mes turime pripažinti netgi ir tai, kad iš labai paprastų formų galima sukurti ypatingai gražius siluetus, dizainus bei kritimus.

Pradžioje mezgimas buvo vyrų privilegija, už savo monopoliją jie kovojo net specialiais įstatymais. Išliko žinių, kad kiti karaliai neleisdavo nešioti megztų drabužių, už nepaklusimą žmonės buvo baudžiami arba turėdavo mokėti akcizo mokestį. Iš pradžių mezgimas buvo laikomas menu ir tik Viljamui Li 1589 m. sukūrus mezgimo mašiną, kuri greitai išplito Prancūzijoje, o vėliau ir kitur – tapo amatu. XIX a. mechanizavus mašinas, sparčiai pradėjo vystytis mezgimo pramonė ir buvo manyta, kad bus išstūmtas mezgimas rankomis, tačiau taip neatsitiko. Rankų darbas tapo dar labiau vertinamas. Ir šiandien megztinis įeina į MUST-HAVE drabužių spintą. Garsiausi pasaulio dizaineriai nebeįsivaizduoja savo kolekcijų be megztinių. Šalia viso šito mezgimas rankomis įgavo naują vardą – tai nauja joga, todėl mezgimas rankomis yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis.

Lietuva ir mūsų šeimos turi stiprias tradicijas mezgime. Ir mes visada jautėme, kad būtų galima geriau atstovauti lietuviško mezgimo ir amatystės grožį. Su šia idėja galvoje, Neringa baigė studijas VIlniaus Dizaino kolegijoje ir įgijusi drabužių dizainerės specialybę nusprendė sutelkti dėmesį kuriant šiuolaikiškus, jaukius ir mielus megztinius. 2011 m. Neringai susipažinus su Linu, idėja apie megztinius įgavo naują formą ir to rezultatas yra Rūkė.

Mes esame sužavėti pristatyti Jums Rūkė – prekinį ženklą, kuriuo Jūs galite pasitikėti dėl išskirtinio dizaino, paprastų lekalų, tvarumo, architektūriškų siluetų ir kritimų. Mes tikimės, kad jums patiks naršyti po mūsų gaminius ir dalintis mūsų vertybėmis:

RYŠYS

Mes esame maža, tačiau besiplečianti šeimos įmonė. Neringa ir Linas yra jauni, entuziastingi, ir kūrybingi savo srities specialistai, kurie atneša šiuolaikišką požiūri ir žinias į Rūkės produktus. Dėl to, kad mes neesame stambi korporacija milžinė, mes galime Jums pasiūlyti glaudesnį ryšį su jumis. Jūs gaunate asmeninį dėmesį į išskirtinumo detales, be prekinio ženklo antkainio. Mes didžiuojamės, galėdami klientams suteikti aukšto lygio paslaugas bei siūlydami patarimus, pagalbą, visur kur beprireiktų.

KOKYBĖ

Mūsų gaminių dizainai yra įkvėpti gamtos ir tai ko klientai nori. Jie yra kruopščiai sukurti Neringos ir kuriami naudojant paprastus ir lengvai skaitomus lekalus su šiuolaikišku dizainu, kurie yra populiarūs visame pasaulyje. Mes suprantame mezginį – kaip krenta ir kaip gauti geriausią dizainą lengviausiu būdu. Kiekvienas produktas yra mezgamas rankomis, kad įsitikinti lekalo paprastumu ir aukšto dizainio lygio deriniu. Mūsų mezgimo schemos pagamintos su meile ir pagamintos amžiams.

PASIRINKIMAS

Mes žinome, kad Jūs norite pasirinkti tinkamus mezginius savo drabužinei ir mezgimo jogai. Kadangi mes patys kuriame bei bendradarbiaujame su geriausiais siūlų brendais, įskaitant GOTS sertifikato turėtojais, mes galime pasiūlyti nuostabius dizainus bei aukštos kokybės ir draugiškus aplinkai siūlus. Mes pastoviai kuriame ir kaupiame naujus dizainus, kuriuos nuolatos pristatome, nepriklausomai nuo pasaulinės mados, kuri yra prezentuojama du kartus per metus (pavasarį ir rudenį). Mūsų teikiamos paslaugos leidžia Jums kurti asmenišką, individualų dizainą, kuriantį Jūsų asmeninę istoriją per mūsų gražiausius mezginius.

SAVIRAIŠKA

Šiuolaikinis gyvenimo tempas yra didelis. Štai kodėl mūsų produktai yra sukurti paskatinti Jus sulėtinti tempą, priimti gyvenimo mažus dalykus ir atsipalaiduoti. Grįžimas namo, turi būti kaip gera proga atsikratyti išorinio pasaulio streso ir pasinerti į mezgimo jogą: apsigaubti, užsikloti, apsirengti, įsisukti, pasinerti. Jūsų asmeninis laisvalaikis yra Jūsų turtas. Ir mes norime jį dar labiau praturtinti ir suteikti dar daugiau džiaugsmo.

TVARUMAS

Čia Rūkėje mes esame įsipareigoję užtikrinti, kad mūsų produktai yra gaminami tvariai. Rankų mezgimas pats iš savęs yra aplinkai draugiškas užsiėmimas, kadangi jis reikalauja mažai resursų ir energijos. Mes sunaudojame kiekvieną siūlo likutį ir mokiname šito Jus, kad sumažinti atliekų kiekį mezginyje. Ir mes kuriame ilgaamžiškus dizainus, išlaikydami savo meilę lėtam gyvenimui ir sąmoningam vartojimui.

Su meile,
Neringa ir Linas