Pristatymas

Rukesiulai.lt elektroninėje parduotuvėje prekės yra paruošiamos ir išsiunčiamos per 1-2 dienas.

Užsakytos prekės bus pristatytos per DPD kurjerių tarnybą Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas nuo prekių paruošimo.

Apie kiekvieną užsakymo vykdymo etapą Klientas yra informuojamas el. paštu. Užsakymo būseną galima patikrinti prisijungus prie savo asmeninės paskyros. Išskirtiniais atvejais, kai užsakymo įvykdymo terminas prasitęsia, nedelsiant informuojame telefonu arba el.paštu.

Grąžinimas

Kokias prekes galima grąžinti?
Pirkėjas turi teisę grąžinti:
kokybiškas prekes, kuriomis Pirkėjas nesinaudojo, nesugadino, nepažeidė jų pakuotės ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės nebuvo praradusios prekinės išvaizdos, taip pat jei prekės yra pilnos komplektacijos; Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi: ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie norimą grąžinti prekę el. paštu: info@rukesiulai.lt ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Pardavėjo informavimo, perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu (pirkimo čekiu ir (arba) PVM sąskaita faktūra).

Kur grąžinti prekes?
Jeigu prekės pristatytos kurjerio, kaip jas grąžinti, bus patikslinta susisiekus el. paštu: info@rukesiulai.lt

Kaip grąžinti prekes?
Grąžinant internetinėje parduotuvėje Rukesiulai.lt įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu info@rukesiulai.lt

Po prašymo išsiuntimo, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes grąžinti mums kartu su Jums išrašyta PVM sąskaita faktūra.

Kada bus grąžinti pinigai?
Jei už įsigytas prekes buvo atsiskaityta grynaisiais pinigais sumokant juos kurjeriui prekių pristatymo metu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į grąžinimo metu parduotuvėje nurodytą banko sąskaitą.
Jeigu už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.